Rok założenia

1998

Sklepy
stacjonarne

3

Zadowoleni Klienci

98%

Oferowane produkty

> 1000

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży dziecięcej. Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1998 roku.

Posiadamy 3 sklepy stacjonarne na terenie Śląska i po 24 latach działalności możemy śmiało powiedzieć, że poznaliśmy tę branżę od A do Z.

Pomożemy w zakupie wózka, wyprawki , łóżeczka, ubrania, zabawki, smoczka i wszystkim czego potrzebuje dziecko od pierwszego dnia życia, a także produktów przeznaczonych dla mam. W naszym sklepie nie ma produktu którego szukasz ? To dla nas nie problem, aby go sprowadzić.

Przez 24 lata dzialalności udalo nam się zacząć współpracę z wszystkimi markami, jakie są dostępne w branży dziecięcej i uzyskać największe rabaty bądź oferty specjalne dostępne w sprzedaży. A to nie koniec, ponieważ nasze sklepy są sklepami firmowymi Adbor, jak i jesteśmy przedstawicielami tej marki w Polsce i kilku krajach w Europie w których mamy wyłączność na sprzedaż.

Nasza oferta

– Wózki Wielofunkcyjne , Spacerowe, Głębokie, 3w1, Bliźniacze czy szeroką ofertę Wózków Lalkowych

– Ubrania dla Dzieci , Dresy, Body , Pajace , Śpiochy , Kaftany , Piżamy, koszulki i komplety na chrzciny 

– Zabawki Edukacyjne , Muzyczne, Interaktywne , Drewniane, Klocki, Lalki Funkcyjne , Auta na Sterowanie, Gry Planszowe, Misie, Figurki z Bajek i Wiele Innych 

– Artukuły dla Niemowląt, Butelki, Smoczki, . Gryzaki, Naczynia, Zabawki od Om i wiele .innych produktów które potrzebuje Twoje dziecko .

Targi dziecięce

Uczestniczymy też w targach dziecięcych organizowanych w Polsce i Europie żebyśmy zawsze mieli w naszej ofercie wszystkie nowości czy mogli nawiązać współpracę z nową marka która stawia na jakość i potrzeby klientów. Dlatego nie boimi się napisać że znamy ta branże od A do Z a świadczy o tym sam fakt że jesteśmy jedna z najdłużej działających firmy na rynku.

Lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
Lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
Lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
Lorem ipsum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Nie posiadamy tego, czego szukasz?

Sprowadzimy wskazany produkt specjalnie dla Ciebie!